Dołącz Do Nas Na Forum / Join Us On Board

czwartek, 9 kwietnia 2009

Życzenia Wielkanocne


Doznajcie w te Święta wyjątkowego szczęścia, poczujcie miłość Boga i opiekę aniołów. Zrozumcie sens życia i potęgę rodziny. Otwórzcie serca i wpuśćcie ptaki nadziei.
--------------------------
Wesołego jajka, pięknego jak bajka. Sprytnego króliczka, co wyskoczy z koszyczka. Kurczaka złotego i wszystkiego najlepszego. ---------------------------
Mówi zając do baranka - jaka piękna ta pisanka. Wtem z jajeczka wyszła kurka, nastroszyła swoje piórka. Biega, głośno krzyczy, że wesołych świąt Wam życzy.
----------------------------
Jest na świecie wiele pisanek, są ładne i malowane. Ale ja znam tą jedną, przy której wszystkie inne bledną. Życzę ci dużo zdrowia, trochę pieniążków i kawałek nieba, bo piękna już się w tą pisankę, więcej upchnąć nie da.

-----------------------------
W poniedziałek lany zajączek zalany. Kury z nim tańcują, jajka mu malują. Kogut wciąga kreskę - podkręca imprezkę. Cała sala się buja, dj gra Alleluja.

-----------------------------
Z okazji Świąt Wielkanocnych, życzymy Wam dobrych myśli, radosnego serca, pogodnego nieba.

--------------------------------
Smacznego jajeczka Wielkanocnego, dużego zajączka czekoladowego, zdrowia nie zawodnego, wielu radości i przez całe świeta, samej wesołości.
--------------------------------
Dużo radości i zająca obfitości !!
Dwa kurczaczki się spotkały i pisankę dać nam chciały. Z jajka woda wyleciała, śmigus - dyngus obwieszczała. Kto Polewa się w śmigusa, Może liczyć na psikusa !!! --------------------------------

3 komentarze:

  1. Greetings from Italy,good luck

    Hello,Marlow

    OdpowiedzUsuń
  2. Congratulations you have talent, a blog entirely artistic.

    Happy holidays to you, Marlow

    OdpowiedzUsuń