Dołącz Do Nas Na Forum / Join Us On Board

sobota, 21 marca 2009

Życzenia Wielkanocne


Niech Wam Mili będzie wiosennie, słonecznie, witecznie! Niech cieszą Wasze oczy kolorowe pisanki i wielkanocne baranki। Niech się w Śmingus Dyngus woda na Was leje a wielkanocny Zajac przyniesie radość i nadzieję.
-----------------------
Niech w Święta Wielkiej Nocy wraz z Jezusem zmartwychwstanie w Was nadzieja, na nowo ożyje miłość i młodość serc Waszych
--------------------------
Niech Zmartwychwstanie Pańskie, które niesie odrodzenie duchowe, napełni wszystkich spokojem i wiarą, da siłę w pokonywaniu trudności i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość...
-------------------------
Oby w tę Wielkanoc porwały Was latawce radości ponad codzienność zwyczajnych dni।
-------------------------
Pomaleńku przez podwórze idą dzieci kurze। W kropki, w ciapki, malowanki bo to miały być pisanki... Wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Wielkanocny.
-------------------------
Wesołego jajka, kurczaków, baranka, ciasta z rodzynkami, ostrego chrzanu, tęczowych mazurków, mokrego Dyngusa i ode mnie całusa।
-----------------------
Wiosna otula nas płaszczem kwiatów, znak, że Wielkanoc nadchodzi। Niech będzie zdrowie, niech będzie szczęście, dobrobyt niech u Was zamieszka.
----------------------
W te piękne święta gdy Pan Zmartwychwstanie. Życzę Ci smacznych jajek na śniadanie, żółtego kurczaczka, białego zająca i by te święta trwały bez końca!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz